Somfy Projeksiyon Perde Motoru

Projeksiyon perdeniz var ve otomatik olarak kumanda aracılığıyla indirip kaldırmak istiyorsanız sizin için gerekli olan en önemli araç bir adet somfy perde motorudur. Bunun için sitemizden bir çok somfy perde motoru modeline göz atabilir detaylı bir şekilde inceleyerek kafanızdaki fikirleri sadeleştirebilirsiniz.

Dilerseniz biraz  somfy projeksiyon perde motorunun özeliklerinden bahsedelim. somfy perde motoru Geniş mekanlarla uyumlu bir şekilde montelenebilir. işiniz bittiğinde bir düğmeye basarak projeksiyon perdeniz yukarda toplayabilir ve bulunduğunuz alanı daraltmamış olursunuz. Geniş salonlarda Tiyatro sahnelerinde ve toplantı salonlarınızda rahatlıkla güvenle somfy projeksiyon perde motorunu kullanabilirsiniz.

Tavana monteli somfy projeksiyon perde motoru

Tavana monte edilen somfy projeksiyon perde motoruyla birlikte toplantılarınızı Sunumlarınızı yapabilirsiniz. somfy perde motoru sayesinde perdeniz sunumun ve toplantının hemen ardından bir tuşla yuvasına toparlanarak bulunduğunuz alanın farklı amaçlarla kullanıma açmış olursunuz.

Genelde özel şirketler toplantılarını grafik sunumlarıyla yaparak daha verimli bir bilgilendirme toplantısı tercih ederler. Bu alanda bir çok müşterimize verdiğimiz hizmeten çok olumlu tepkiler almaya devam ediyoruz.

somfy Perde motoru ayaklı Projeksiyon perdelerinde kullanılarak Esnek ve kullanışlı bir araca dönüşür. Ayaklı projeksiyon perdeleri portable özelliğinden dolayı kolay taşınabilir ve kolay kurulumla birlikte size bir çok fayda sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir