Stor veya panjurlar, dış cephe jaluzileri, perdeler için smofy

Stor yahut panjurlar, dış cephe jaluzileri, perdeler, vb…
bugünlerde pencerelerinizin dekorasyonu ve korunmasına yönelik geniş bir seçenek yelpazesi mevcuttur. Her bir ürünün kendi avantajları olmaktadır, gereksinimleriniz ve şartlarınıza bağlı olarak, bunu değerlendirin!

Somfy bütün gereksinimlerinizi karşılayacak ve bununla beraber daha çok güvenlik, yaşam kalitesi ve enerji tasarrufu sağlayacak motor donatımı ve otomatik denetim çözümleri geliştirmiştir. Dolayısıyla, ister yeni yapı olsun ister renovasyon, artık kendinize doğru soruları sormanın zamanı geldi.

Aradığınız nedir? Daha çok güvenlik, daha iyi yalıtım, geliştirilmiş tasarım mı? Nasıl bir eviniz var? Eski bir apartman dairesi, bağımsız bir ev yahut dönüştürülmüş bir loft metre? çok fazla ışık, konfor, teknoloji mi tercih ediyorsunuz?

bundan böyle, mühim olanın siz olduğunu anlıyorsunuz!

Motorla donatmadan evvela… seçilecek maksimum ürün hangisidir?

öNCELiKLERiM
Panjur
Kaldırılabilir kanatlı stor panjur
Açılı stor panjur
Kanatlı panjur
hariç Cephe Jaluzisi
Dikey perde

Somfy tüm pencere donanımlarını motorla donatabilir.

Panjur
hariç Cephe Jaluzi
Dikey perdeler
Perdeler

içeride yaşam bulabilmek
Kadife bir perde, egzotik ahşaptan jaluzi… evinizdeki atmosferi nelerin değiştirebileceği şaşırtıcıdır. Ortamı bir kumaş dokunuşuyla ısıtır yada minimalist bir tarza uyarlar… mümkün bütün zevklere uygundurlar.

Somfy\`nin müşteriye hususi motor donatımı ve otomasyon çözümüyle, tüm bu alternatifler canlanarak, size doğal ışık ya da içerideki sıcaklığı daha iyi kontrol etme olanağı verirken gizliliğinizi de korur.

Ve elbette, emniyet kablosu ya da iplere gerek yapılmaksızın…

Motorla donatmadan evvela… seçilecek en fazla ürün hangisidir?
öNCELiKLERiM
Perdeler
Jaluzi

Stor perde
Katlamalı perde

Motorlu çözüm maliyeti

Her bir ürün ve malzemenin kendine has nitelikleri bulunmaktadır (gölge seviyesi, UV dayanımı, şeffaflık, ısıl yalıtım vb). önceliklerinizi belirleyin, Somfy gerisini halleder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir